Wciąż można zapisywać się na nasze Kursy Rysunku i Malarstwa . Przygotowaliśmy atrakcyjne promocje dla nowych kursantów oraz dla mieszkańców Łazarza ! Dla osób, które planują zdawać jeszcze w tym roku na uczelnie projektowe lub artystyczne (Uniwersytet Artystyczny, Akademie Sztuk Pięknych, Politechnikę Poznańską i nie tylko) to na prawdę już ostatni dzwonek aby zabrać się do intensywnej pracy ! Dla osób, które planują egzaminy w kolejnych latach może być to czas aby komfortowo zacząć przygotowania odpowiednio wcześniej.  Zapraszamy również hobbystów i osoby zainteresowane artystycznym samorozwojem. Specjalnie dla  osób, które zapiszą się na zajęcia jeszcze w tym semestrze przygotowaliśmy atrakcyjne promocje cenowe na kurs regularny i intensywny:
  • Kurs regularny   - Zajęcia 2 x w tygodniu przez 4 godziny zegarowe. Karnet na 8 zajęć za 340 zł/miesiąc (zamiast 380 zł).
  • Kurs intensywny  - Zajęcia 3 x w tygodniu przez 4 godziny.  Karnet na 12 zajęć za 450 zł (zamiast 490 zł)
Dla mieszkańców poznańskiego Łazarza zniżka na wszystkie nasze kursy 20 % od obowiązującej ceny regularnej. Promocje cenowe możemy wprowadzić dzięki współpracy z Inkubatorem Kultury - Pireus, w którym obecnie odbywają się zajęcia. Aktualnie rysujemy na  ulicy Głogowskiej  35 / róg Gąsiorowskich  (wejście z poziomu ulicy od Głogowskiej). Zajęcia odbywają się:
  • wtorki 16.00-20.00
  • piątki 16.00-20.00
  • soboty 10.00-14.00
Zapraszamy ! Szczegóły: pracownia.lazarska@gmail.com, tel. 609 497 156